АН Sion Real Estate
АН Sion Real Estate
Київ
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж квартир (4)

  • АН Sion Real Estate
    165 000 $
    1 410 $/м²

    Академіка Заболотного вул., 40

    4 кімнати
    117 / 75 / 13 м²
    поверх 9 з 16
    1989 рік побудови
    вчора
    Продам квартиру вул. Ак Заболотного . Голосіївський р-н, Теремки. Квартира знаходиться на 9 поверсі 14 поверхового будинку. Дизайнерський ремонт. Вдале планування. Окремо вітальня. Три окремі спальні, окремо гардеробна, окремо кімната з джакузі, окремо душова з санвузлом та окремо другий санвузол. Всі кімнати роздільні. Окремо крило на поверсі. Квартира двухстороння (з двох сторін вид на ліс). Три великі засклені лоджії(по документам 50% площі), велика парковка біля будинку. По документам п'яти кімнатна квартира. Ремонт з якісних матеріалів, італійськи двері та сантехника, гардеробна + хол та кухня на підлозі плитка, у жилих кімнатах паркетна дошка. Квартира мебльована, якісна побутова те...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • АН Sion Real Estate
    150 000 $
    1 471 $/м²

    Василя Касіяна вул., 2/1

    3 кімнати
    102 / 49 / 12 м²
    поверх 14 з 17
    2007 рік побудови
    вчора
    Продам 3к. квартиру вул. Василя Касіяна, буд. 2/1, площа 102 кв.м., 14/17 пов. Планування: 3 окремі кімнати, 3 великі лоджії, два санузли з бойлером. Ремонт 2008 року. В квартирі є все необхідне для життя. Квартира обладнана лічильниками води та тепла. Інфраструктура - поруч каскад озер, парк, школи, садочки, спортзал, поліклініка, супермаркети. м Іподром 10 хвилин пішки .
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • АН Sion Real Estate
    143 000 $
    1 663 $/м²

    Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 50/2

    3 кімнати
    86 / 52 / 8 м²
    поверх 14 з 16
    2014 рік побудови
    вчора
    Продам 3к. квартиру вул. Юлії Здановської 50/2, площа 86 кв.м., 14/15пов. Розвинена інфраструктурою: в пішій доступності парк, озеро, супермаркети, ресторани, кафе, Sportlife, дитячі садочки, школи, лікарні, поліклініки, аптеки, салони краси, спа. Ст. метро Васильківська або Виставковий центр в 10-15хв їзди, або 20 хв пішки.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • АН Sion Real Estate
    82 000 $
    2 050 $/м²

    Миколи Гулака вул., 4

    1 кімната
    40 / 28 / 10 м²
    поверх 2 з 25
    2021 рік побудови
    вчора
    Продам 1к. квартиру вул. Гулака 4. ЖК Бережанський, площа 40 кв.м., 2/25 пов. Будинок зданий. Документам більше 3х років. Квартира продається з усім необхідним для проживання та повністю укомплектована. В будинку є власна котельна і генератори, під час відключень світла є опалення, вода , працюють два ліфта, будинок 2016 року, цегляний, утеплений. Квартира зонована – кухня, кімната вітальня і спальня. Меблі - шафа, передпокій, диван, двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, вбудована кухня, побутова техніка (холодильник телевізор, пральна машина автомат, варильна поверхня, духова шафа). Просторий с/в суміщений, душева кабіна. Ремонт зроблений з якісних матеріалів. Будинок розташований в...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.